Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z koncertem Jasona Derulo w Centralnym Ośrodku Sportu Torwar w Warszawie, który odbędzie się 30 października 2018 roku.

Rozpiska godzinowa*
18:30 - Otwarcie bram
19:05 – LZ7
19:45 – Marcus & Martinus
20:30 – Jae Murphy
20:40 – JASON DERULO

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management).

 

Parkingi przy hali
Od ul. Czerniakowskiej parking bezpłatny ok. 100 miejsc, przed Lodowiskiem Torwar II parking płatny w cenie 20 zł - 140 miejsc, przed stadionem Legii parking płatny okolo 50 miejsc – opłatę należy uiścić w parkomacie.

 

Dojazd
Lokalizacja hali Torwar pozwala na dogodny dojazd autobusem miejskim. Od ulicy Czerniakowskiej przystanek Torwar 03 – autobusy linii: 141, 171 i 185 a dodatkowo od ulicy Łazienkowskiej przystanek Torwar 06 – autobusy linii 171 oraz od ulicy Solec przystanek Torwar 04 – autobusy linii: 138, 141, 182, 185 i 188.

 

Zakup biletów w dniu koncertu
Punkt sprzedaży wejściówek będzie czynny przy głównym wejściu od godziny 15:00. Bilety będzie można również nabyć za pośrednictwem strony eBilet.pl.

 

Osoby niepełnosprawne
Osoby niepełnosprawne wchodzą głównym wejściem, a następnie kierują się w stronę wind, na I piętro i później na sektory W oraz D.

 

Gastronomia na koncercie
W hali będą znajdować się punkty gastronomiczne. Pub oraz food-curt zlokalizowane zostaną na kondygnacji pierwszej, będą też punkty mobilne. Zakupimy w nich m.in.: napoje gazowane, niegazowane, ciepłe przekąski, hot-dogi, zapiekanki, popcorn, orzeszki oraz słodycze.

 

Palenie papierosów na koncercie
Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnych strefach, czyli na tarasach na I piętrze. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.